Karta Moja Biedronka: Jak działa i jak korzystać z aplikacji mobilnej

Aktualne gazetki Biedronki możesz wygodnie przeglądać, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wyższe rabaty, więcej oszczędności i mnóstwo zabawy. Zainstaluj aplikację i sprawdź, jak wiele z nią zyskujesz każdego dnia. Deweloper (Jeronimo Martins Polska S.A.) wskazał, że Za pomocą zakładki aby zorganizować swoje dokum zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Sprawdź w prosty sposób, ile miesięcznie oszczędzasz z kartą Moja Biedronka.

Historia wersji:

Po wybraniu swojego sklepu pojawi się informacja, że wszystko jest gotowe. Do tego dochodzi też obsługa wirtualnej karty Moja Biedronka. W aplikacji sprawdzimy też najnowsze gazetki reklamowe i szybko dowiemy się, czy interesujący nas produkt objęty jest zniżką. Na koniec pozostaje wygodniejsza opcja płacenia blikiem – wystarczy przyłożyć smartfon do terminala i potwierdzić płatność w aplikacji bankowej. U dołu aplikacji znajduje się żółta belka z najważniejszymi funkcjami.

Aplikacja lub karta:

Odbierz spersonalizowane oferty – wybrane na podstawie Twoich preferencji zakupowych. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji Biedronka pojawi się samouczek podpowiadający, jak korzystać i informujący o funkcjach apki. Będziemy musieli kilka razy Greenback Wyższe niż optymizm słabnie kliknąć “dalej”, aż pojawi się ekran główny aplikacji. W kolejnym kroku logowania do aplikacji Biedronka musimy podać swoje imię oraz adres e-mail. W kolejnym kroku musimy potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminami aplikacji Biedronka.

Biedronka – Shakeomat, gazetki 2.5.0

To naprawdę proste, jeżeli masz smartfona z system operacyjnym Android trzeba wejść do sklepu Google Play, następnie w wyszukiwarkę wpisać frazę Biedronka i kliknąć Pobierz. W przypadku iPhone’ów narzędzie dostępne jest w sklepie internetowym App Store. Musisz wiedzieć, że za możliwość zainstalowania apki na telefonie nie trzeba nic płacić, usługa jest darmowa dla wszystkich klientów popularnej sieci dyskontów. Aplikacja rejestruje historię naszych zakupów i na tej podstawie tworzy spersonalizowane oferty.

Pobierz za darmo aplikację mobilna Moja Biedronka na swój smartfon

Choć znajdzie ją w Google Play Store każdy, każdy może także wgrać ją na swoje urządzenie oraz ją uruchomić… tak niestety sama aplikacja póki co nie jest jeszcze funkcjonalna. Z aplikacji mogą skorzystać użytkownicy posiadający urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Jeśli natomiast chodzi o funkcje programu, jedną z ważniejszych jest możliwość wybrania najważniejszego sklepu – tego, w którym najczęściej robimy zakupy.

Za pobranie bezpłatnej aplikacji nie zostanie pobrana żadna opłata. Niektóre darmowe aplikacje umożliwiają dokonywanie zakupów w aplikacji oraz subskrypcji do nabycia. Wyszukuj wybrane produkty, dodawaj je do swoich list zakupów i grupuj na niekupione/już kupione. Płać za swoje zakupy szybko, wygodnie i bezpiecznie BLIK-iem bez konieczności wpisywania 6-cyfrowego kodu.

Aplikacja Biedronka właśnie została udostępniona wszystkim klientom. Wśród użytkowników aplikacji znajdzie się wiele osób, które na co dzień nie śledzą świata technologii, więc mogą mieć problem ze skorzystaniem z aplikacji. Karta klienta Moja Biedronka to świetnie rozwiązanie dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają oszczędzać. W bardzo prosty sposób zainstalujesz ją na swojej telefon komórkowy.

Do niedawna aplikacja mobilna Biedronka była dostępna tylko dla wybranych użytkowników – czy raczej jedynie oni mogli się zalogować. Teraz się to zmienia i z mobilnego oprogramowania popularnej sieci marketów skorzystać mogą wszyscy zarejestrowani. Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia.

Trzeba przesunąć ekran w górę i zaznaczyć wszystkie trzy okienka. Następnie zobaczymy żółty ekran logowania do aplikacji Biedronka. Jeżeli otwierasz aplikację po raz pierwszy, wybierz “Załóż konto”.

  1. Jeśli chcemy przejść do promocji czy ofert, musimy kliknąć “Start”.
  2. Od 18 maja zacznie obowiązywać nowy regulamin karty Moja Biedronka, podejrzewamy, że właśnie w tym terminie swoją premierę może mieć nowa aplikacja mobilna sieci.
  3. Niektóre darmowe aplikacje umożliwiają dokonywanie zakupów w aplikacji oraz subskrypcji do nabycia.
  4. Aby korzystać z aplikacji na samym początku zezwól jej na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia.

Wystarczy na ekranie smartfona kliknąć jeden z poniższych linków. Wystarczą tak naprawdę 3 kroki, aby móc w pełni korzystać. Aby korzystać z aplikacji na samym początku zezwól jej na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia. Aplikacja, która w sklepie App Store ma przycisk Pobierz zamiast ceny, jest bezpłatna.

Gdy spojrzymy na oceny, jakie użytkownicy wystawiali aplikacji Twoja Biedronka – nie dziwi fakt, iż sklep zdecydował się na świeży start i wdrożenie nowej wersji, całkowicie od zera. Aplikację na samym tylko Androidzie pobrano ponad milion razy, a jej ocena to na Google Play zaledwie 2,4/5, a na AppStore od Apple jest jeszcze gorzej – 1,4/5. Użytkownicy często narzekali na przestarzały wygląd, słaby interfejs i niewielką przydatność samego oprogramowania.

Na pierwszym planie aplikacji Biedronka zobaczymy wybrane oferty. U góry są tu modne kółeczka wyświetlające “historie”, czyli wybrane promocje z gazetek. Niżej są oferty specjalnie dla nas, a jeszcze niżej pełne gazetki, które można przeglądać na telefonie.

Dalej mamy jeszcze listę naszych transakcji (paragony będą się tu pojawiać po każdych zakupach z wykorzystaniem karty Moja Biedronka). Ostatnie pole na dolej belce to Więcej, gdzie można m.in. Skonfigurować płatności bezprzewodowe BLIK, czy przejrzeć najbliższe sklepy Biedronka. Następnie będziemy przeniesieni do sklepu z aplikacjami Google Play (lub Apple App Store). W tym miejscu wystarczy kliknąć przycisk “zainstaluj”. Po zainstalowaniu pojawi się przycisk “Otwórz”, który należy kliknąć.

Warto przyjrzeć się dużemu czerwonemu kafelkowi ze stylizowanym napisem “Shake, shake, shake”. Po kliknięciu pojawi się żółty ekran z prośbą o potrząśnięcie smartfonem. Trzeba przez chwilę potrząsać urządzeniem w powietrzu, żeby pojawiła się nasza spersonalizowana oferta ważna tylko jeden dzień. Nowa aplikacja Jeronimo Martins nazywa się po prostu “Biedronka” i od niedawna jest dostępna do pobrania w wersji na smartfony z Androidem.

Główna konkurencja w postaci aplikacji Lidl Plus, cieszy się znacznie większym uznaniem – na Androidzie ocena to 4,3/5 ,a wersja na iOS ma notę 4,7/5. W świecie mobilnych 5 rzeczy które chciałbym wiedzieć zanim zacząłem handlować aplikacji to prawdziwa przepaść. Aplikacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. Aplikację Biedronka można pobrać na telefony z Androidem oraz na iPhone’y.

Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie narzędzie zostanie uruchomione, wydaje się, że kilka dni to maksymalny czas oczekiwania. Ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS). Dotychczasowa aplikacja mobilna sieci Biedronka została w znaczący sposób usprawniona. Do tej pory nie miała wielu opcji, można było w niej tylko znaleźć różne oferty promocyjne, lokalizacje sklepów czy przepisy kulinarne. Przedstawiciele znanych dyskontów doszli jednak do wniosków, że to narzędzie trzeba nieco zmodernizować, żeby było dostosowane do obecnych potrzeb konsumenckich.

Zaloguj się za pomocą jednorazowego kodu, który wyślemy na wskazany przez Ciebie adres mailowy lub numer telefonu (upewnij się, że to adres/numer podany przy rejestracji konta). Aplikacja darmowa aplikacja, świetnie znają polscy klienci, to wiele korzyści w jednym miejscu. Klienci przede wszystkim mogą w niej sprawdzić aktualne gazetki oraz uzyskać dostęp do promocyjnych kuponów.

Obok tego istnieje coś takiego, jak shakeomat – po potrząśnięciu smartfonem otrzymamy wyjątkową zniżkę, ale możemy to zrobić tylko raz na dobę. Pojawiła się też opcja skanowania kodu produktu, bez konieczności szukania skanera po sklepie. Od 18 maja zacznie obowiązywać nowy regulamin karty Moja Biedronka, podejrzewamy, że właśnie w tym terminie swoją premierę może mieć nowa aplikacja mobilna sieci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: No Copy Content !!!